Настани кои следат

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

24 години ЛК Вардар

December 16, 2022 @ 8:00 pm - 11:30 pm CET

ЛК Вардар слави 24 години постоење!
Ве покануваме на 16.12.2022 од 20:00 ч. во ресторанот Бис Бар (спроти ГОБ 8-ми Септември).
Овој настан ќе има хуманитарен карактер и влезницата ќе чини 1500 ден.
Забавата ќе биде продружена со музички дел и новогодишно-роденденска лотарија.
Пријавување до понеделник, 12.12.2022
Ве очекувам и срдечно ве поздравувам. СЛУЖИМЕ!

Details

Date:
December 16, 2022
Time:
8:00 pm - 11:30 pm CET

Organizer

ЛК Вардар

Venue

Lounge Bar Bis
Ul. Dragisha Mishkovic bb Скопје MK, 1000 + Google Map